octa kalkulators, kalkulators online, octa apdrošināšana, auto apdrošināšana, octa polise, obligāta civiltiesiskās atbīldības apdrošināšana

Saņem labāko OCTA piedāvājumu!

Pēc cenas aprēķināšanas Jūs varēsiet iegādāties polisi

Kā rēķina OCTA cenu?

OCTA polises cenu jeb apdrošināšanas prēmijas apmēru nosaka apdrošināšanas sabiedrība. Tiek izvērtēti daudzi kritēriji, tostarp transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis, apdrošināšanas termiņš, spēkrata vecums, reģistrācijas vieta, īpašnieka juridiskais statuss u.c. Viens no svarīgākajiem atskaites punktiem ir bonus-malus klase, un tas nozīmē, ka apzinīgākie satiksmes dalībnieki par OCTA maksā mazāk.


Baltijas apdrošināšanas nams if Compensa Ergo Gjensidige BALTA

OCTA kalkulators

Jūsu ērtībai ir izveidots vienkārši lietojams OCTA kalkulators. Aprēķiniet OCTA kalkulatorā sava transportlīdzekļa OCTA cenu tikai nepilnas minūtes laikā. OCTA kalkulators piedāvā vienlaicīgi aprēķināt OCTA cenas visās nedzīvības apdrošināšanas sabiedrībās – Baltijas Apdrošināšanas Nams, Balta, Compensa, Ergo, Gjensedige, BTA un If. Lieto ērto OCTA kalkulatoru www.octa24.lv un uzzini sava transportlīdzekļa OCTA cenu. OCTA kalkulators Jūs ērtībai ir pieejams 24h diennaktī 7 dienas nedēļā.

OCTA kalkulatorā veic tikai četrus vienkāršus soļus un Tavs auto būs apdrošināts:
  1. OCTA kalkulatorā ir jāievada bez atstarpēm sekojoša informācija: transportlīdzekļa valsts numurs (piemēram, JK1234) un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības numurs (piemēram, AF1234567). Jau pēc īsa mirkļa OCTA kalkulatorā saņemsiet visu apdrošinātāju OCTA apdrošināšanas piedāvājumus.
  2. OCTA kalkulatorā izvēlieties uz cik ilgu laiku apdrošināsiet savu transportlīdzekli – 1 menesis, 3 mēneši, 6 mēneši, 9 mēneši vai 12 mēneši un sev vēlamāko un izdevīgāko apdrošināšanas sabiedrību. Tad atliks tikai iegādāties OCTA polisi, nospiežot pogu „Pirkt polisi”.
  3. Nākamajā solī OCTA kalkulatorā ierakstiet fiziskās vai juridiskās personas datus – vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu, pesonas kodu vai vienoto reģistrācijas numuru, kontakttālruni vienu vai vairākus, savu e-pastu, juridiskās personas pārstāvja datus, kurš pērk polisi un juridisko adresi. Spiediet OCTA kalkulatora pogu „Turpināt”.
  4. OCTA kalkulatorā izvēlies OCTA polises apmaksas veidu – ar kredītkarti vai debetkarti tiešsaistes režīmā (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro), pievienojoties caur lielākajām Latvijas bankām (Swedbank, SEB banka, Luminor Bank, Citadele banka), kā arī ir iespējams norādīt, ka vēlieties maksāt skaidrā naudā vai arī tiks sagatavots rēķins un apmaksu varēsiet veikt ar pārskaitījumu. Atcerieties pārbaudīt OCTA polises sākuma datumu.

OCTA kalkulators ir vienkāršs un ātri lietojams, īpaši radīts tieši Jūsu ērtībām. OCTA polises iegāde OCTA kalkulatorā aizņems tikai 5 minūtes. Saņem OCTA polisi savā e-pastā.

OCTA kalkulators