OCTA polise noformēšāna, OCTA24, OCTA apdrošināšana online, ērtākais OCTA kalkulators

Saņem labāko OCTA piedāvājumu!

Pēc cenas aprēķināšanas Jūs varēsiet iegādāties polisi

OCTA polise

OCTA polise tagad ir ērti un ātri nopērkama internetā. Ienāc www.octa24.lv, atver OCTAS kalkulatoru un 5 minūšu laikā noformē savu OCTA polisi. Pēc veiktās apmaksas OCTA polise būs spēkā esoša. OCTA polise tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu. Jūsu ērtībai iesakām OCTA polises izdruku glabāt transportlīdzeklī kopā ar Saskaņoto paziņojumu.

Kādiem transportlīdzekļiem OCTA polise ir vajadzīga?

  • sauszemes mehāniskais transportlīdzeklis, piekabe (puspiekabe), mopēds, kas ir reģistrējams Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijā (CSDD) vai Valsts Tehniskās Uzraudzības Aģentūrā (VTUA), vai vietējā pašvaldībā vai ir reģistrēts ārvalstī,
  • tramvajs, kas ir reģistrējams vietējā pašvaldībā.

OCTA polise (Standartlīgums) ir spēkā:

  • Eiropas Ekonomikas zonas valstīs (Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Kiprā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Spānijā, Igaunijā, Francijā, Somijā, Lielbritānijas un Īrijas Apvienotā karalistē, Grieķijā, Ungārijā, Horvātijā, Itālijā, Īrijā, Īslandē, Luksenburgā, Lietuvā, Latvijā, Maltā, Norvēģijā, Nīderlandē, Portugālē, Polijā, Rumānijā, Zviedrijā, Slovākijā un Slovēnijā),
  • Šveicē,
  • Andorā,
  • Serbijā.

OCTA polises cena tiek noteikta katram transportlīdzeklim individuāli, ņemot vērā tā veidu, izmantošanas mērķi, apdrošināšanas periodu, transportlīdzekļa īpašnieka vecumu, adresi, kur transportlīdzeklis ir reģistrēts un apdrošināšanas negadījuma vēsturi.

OCTA polise ir jāiegādājās ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgajam lietotājam. Par braukšanu bez OCTA polises tiek piemērots naudas sods no 85 - 120 EUR un 2 soda punkti. Tāpēc iesakām Jūsu ērtībai pieteikties OCTA polises beigu termiņu atgādinājumu saņemšanai. Ienāciet www.octa24.lv.

Uztici mums savu transportlīdzekli un izvēlies pirkt OCTA polisi par vislabākām cenām www.octa24.lv.

OCTA polise